Zprávy 14 (z 7)
Stránky:
5 tipů jak na praktickou a pohodlnou kuchyni Zpráva z 06/29/2017

Kuchyně patří k těm místům v naší domácnosti, kam zavítáme v průběhu dne hned několikrát. Abychom se zde cítili příjemně a bezpečně a mohli tady pohodlně připravovat všechny chutné pokrmy, musíme si ji správně zařídit. V úvahu je třeba vzít hned několik věcí, třeba i fyziologii našeho těla. Jak tedy na to?
 

„Pracovní trojúhelník“

Hlavní je správně sestavit kuchyňskou linku, pracovní plocha totiž tvoří nejdůležitější součást kuchyně. Všímat si musíme její výšky, dbát je třeba i na rozmístění jednotlivých spotřebičů. Pro sporák, který patří k těm nejpoužívanějším, patrně nebude ideální místo někde v koutě. Naopak by měl stát uprostřed kuchyňské linky, aby byl odevšad lehce přístupný. To ostatně platí také o dřezu a lednici. Tyto tři prvky tvoří tzv. pracovní trojúhelník, neměly by od sebe být příliš vzdáleny a zároveň by svou polohou měly splnit tvar trojúhelníku, ideálně rovnostranného.
 

Dostatečná odkládací plocha

Především kolem sporáku a dřezu potřebujeme dostatek odkládací plochy. Doporučuje se nechat volných alespoň 30 cm po každé straně, abyste tady mohli odstavit hrnec nebo položit plech. Pamatovat je třeba také na prostor pro rychlovarnou konvici, případně kávovar či toustovač a další užitečné pomocníky, kteří nám ulehčují práci a šetří čas.
 

Důležitá harmonie

Kuchyni je přikládán stále větší význam, to ostatně ukazuje i nový trend, se kterým se setkáváme stále častěji - její propojování s obývacím pokojem. Moderní otevřené prostory kladou podstatný důraz na výběr správného vybavení těchto dvou částí interiéru. Pokuste se o materiálové sjednocení, a to nejen co se týká podlahy ale i nábytku. Není třeba zacházet do extrémů, ale určitě bude pěkně vypadat, když bude mít obývací stěna podobný odstín jako kuchyňská dvířka.
 

Pohodlné stolování

Pokud to rozměry místnosti dovolí, pak by zde neměl chybět jídelní stůl. Najděte pro něj nějakou důstojnou polohu, rozhodně by se neměl tísnit někde v tmavém koutě. Při výběru židlí je třeba pamatovat na to, že by lokty měly být na stole volně položeny, neměli bychom se hrbit. Jinak se naše tělo dostává do nepříjemné pozice.
 

Správný způsob uložení věcí

Často se dopouštíme naprosto banálních chyb, například talíře a další nádobí umisťujeme na ty nejvyšší poličky. Jedinec průměrné výšky má pak problém, že tam sotva dohlédne, natož aby na ně dosáhl. Daleko lepší a snazší manipulace bude, když pro ně najdete prostor ve spodních skříňkách.


Jak vybrat správný e-shop? Zpráva z 03/23/2017

Řada lidí dává přednost pohodlí online nakupování před náročnou túrou po nákupních centrech. Špatný výběr internetového obchodu vás ale může o pohodu připravit pozdějšími reklamacemi či náročným…

https://www.dtest.cz/clanek-5718/jak-vybrat-spravny-e-shop?&utm_source=novinky170306&utm_medium=email&e_id=669913&a_id=5196


Novinky v e-shopu Zpráva z 06/13/2016

Vážení zákazníci,

přidali jsme do nabídky porcelánové sady talířů polských porcelánek Ćmielów 1790 a Chodzież 1852. Tento porcelán nabízí vysokou bělost a velmi kvalitní a zajímavé dekory, jejichž nabídku budeme nadále rozšiřovat. V současné době jsou v naší nabídce 18 dílné sady talířů, ale v nejbližší době přibudou hrnky, misky, šálky s podšálky a případně další.

Dále jsme do nabídky přidali dalších 200 produktů společnosti Mäser a rozdelili Jídelní soupravy do dvou podkategorií - Sady talířů a Kombinované jídelní sady


Sklo-Nádobí.cz doporučuje: Zpráva z 02/20/2016

Stop telefonnímu spamu! - Nevolejte.cz

Vytáčejí vás telemarketingové agentury? Už jste někdy naletěli dotěrným prodejcům po telefonu? Nevolejte.cz má na ně bič ! Pokud nechcete být více otravováni dotěrnými telefonáty, čtěte dál. Připravili jsme pro Vás službu zdarma, která Vám zaručeně pomůže.

Snad každý majitel mobilního telefonu to zná. Zazvoní telefon a na druhém konci se ozve hlas pracovníka marketingové agentury se „skvělou nabídkou“ bankovních služeb, zaručeně levnějších energií, či jiných nepotřebných věcí. Případně s dotazem, zda máte pár minut na průzkum trhu, který však nakonec po dlouhých minutách hovoru vyústí stejně v akci, jak vytáhnout další peníze z Vaší peněženky za něco, co vlastně nepotřebujete. Někdo chce být slušný a pracovníka na druhém konci alespoň vyslechne, někdo okamžitě pokládá s pocitem beznaděje, že nejde podobným telefonátům dobudoucna zabránit a brzy mu bude zavoláno znovu. Asi se shodneme na tom, že podobné nevyžádané hovory většinou obtěžují, vyrušují a kradou Vám volný čas. Nevolejte.cz umí na základě předchozí zkušenosti svých uživatelů podobné telefonáty na Vašem mobilu zablokovat a navíc zvěřejnit všem prodejcům, že si podobný kontakt v budoucnu nepřejete.


Zprávy 14 (z 7)
Stránky:


Pokračovat