Informace: +420 608 467 141
 Informace: +420 608 467 141
Zboží je odesíláno během 1 až 3 pracovních dnů, v případě nečekaných komplikací Vás budeme kontaktovat.
(Průměrně je zásilka zákazníkovi doručena třetí den po objednání - zdroj dotazník Ověřeno zákazníky Heureka.cz)

Způsob dopravy a ceny platné od 5.10.2023

DPD dpd logo malé

doručení na adresu (DPD Private): 125,- Kč

doručení na odběrné místo (DPD Pickup) do 15 kg: 100,- Kč

Platba převodem/online platba kartou: zdarma

Dobírka (hotově nebo kartou): +60,- Kč


Doručení službou DPD Private – Flexibilní doručení

 • DPD doručuje balíčky do druhého pracovního dne od odeslání. Když vás kurýr nezastihne na adrese, pokusí se o to znovu následující pracovní den.
 • O doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat, i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí.
 • Aplikace DPD Kurýr na www.dpdkuryr.cz vám umožní: změnit adresu nebo datum doručení, ve větších městech si zvolit dobu doručení ráno (8:00-10:00), večer (18:00-21:00), přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup nebo poslat kurýrovi zprávu.
 • Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, kurýrovi zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti.
 • Cestu balíčku sledujte na www.dpd.cz.

Doručení službou Pickup - Balíček si vyzvednete ve výdejním místě

 • Vybírat můžete z více než 170 výdejních míst Pickup po celé ČR (tvoří je depa DPD, pobočky Uloženky a další partnerské prodejny). Jejich seznam najdete na pickup.dpd.cz.
 • O balíčku dostanete informace SMSkou nebo e-mailem: když DPD vyzvedne balíček v našem e-shopu, jakmile pro vás bude připravený ve výdejním místě, pokud si ho nevyzvednete do 4. kalendářního dne od doručení.
 • Vybraná výdejní místa jsou otevřena o víkendu a balíček tam na vás počká 7 kalendářních dní. Alzabox, Z-Box a další úložné boxy pouze 48 hodin.
 • Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, za balíček zaplatíte ve výdejním místě v hotovosti (platba kartou je možná pouze v depech DPD).
 • Cestu balíčku sledujte na www.dpd.cz.

Osobní odběr - LIBEREC

Zdarma

 • Zboží si můžete vyzvednout osobně na adrese Táborská 91/14, 46008 Liberec - Dolní Hanychov, vždy po telefonické dohodě (mobil: 608 467 141) ideálně den předem
 • cca 17 - 22 hod každý den (9-17 a víkendy po telefonické dohodě)

Cena se připočte k objednávce při výběru dopravy.

Balení zboží

Zboží je baleno do pevných kartonů a řádně probaleno skartovaným papírem, polystyrenem nebo dalšími typy materiálů vhodnými pro balení takovýchto zásilek.

Záruka kompletní dodávky - Reklamace poškozených dílů

Pokud máte obavy si objednat zboží z důvodu, aby se cestou nerozbilo, nemusíte mít vůbec žádný strach!
Po přijetí zásilky řádně zkontrolujte obsah balení a veškeré poškozené kusy nám ohlaste do druhého dne od doručení na tel: 608 467 141 nebo e-mail obchod@sklo-nadobi.cz. Náhradní díly Vám budou v nejbližších dnech zdarma zaslány tak, abyste objednávku měli kompletní. E-mail by měl obsahovat číslo objednávky, počet a druh poškozených kusů a foto těchto poškozených dílů. Poškozené díly nám zpět zasílat nemusíte. Na pozdější reklamace nemusí být brán zřetel.
V případě viditelného poškození balíku nechte dopravcem sepsat reklamační protokol.